راهنماي ثبت نام

<<اين سامانه با مرورگرInternet Explorer سازگار نيست >>

<<جهت کاهش احتمال بروز خطا، خواهشمند است از مرورگر فايرفاکس استفاده نماييد>>

<<اين سامانه مربوط به مناقصات امور پيمانکاري ميباشد.>>

دريافت مرورگر فايرفاکس (64 بيتي)

دريافت مرورگر فايرفاکس (32 بيتي)
دانلود رایگان نرم افزار اندروید قانون مناقصات
دانلود نرم افزار اندروید قانون مناقصات
دانلود رایگان نرم افزار اندروید قانون مناقصات

سامانه ارزيابي کيفي و فني پيمانکاران و مشاوران به منظور افزايش رضايتمندي و سهولت ارائه اطلاعات مربوطه به فرآيند ارزيابي کيفي و فني مناقصه گران راه اندازي شده است. شما مي توانيد با ثبت نام در اين سامانه و استفاده از امکانات آن از جمله اطلاع رساني بهنگام از فرآيند برگزاري مناقصه و دسترسي به اطلاعات ارائه شده قبلي خود در مناقصات پيشين ضمن تسريع در پاسخگويي به مناقصات اين شرکت در ارزيابي دقيق خود ما را ياري نمائيد. لطفاً قبل از انجام مراحل ثبت نام دستور العمل زير را به دقت مطالعه نمائيد.

ورود به سيستم : در اين بخش با ارائه نام کاربري و کلمه عبور ورود به سيستم که قبلا با طي مراحل ثبت نام دريافت نموده ايد ، مي توانيد وارد سيستم شده و از امکانات آن استفاده نمائيد .

ثبت نام: در اين بخش اطلاعات اوليه شرکت کنندگان شامل مشخصات ثبتي ، رتبه بندي ، آدرس دفتر مرکزي ، مشخصات مدير عامل ثبت مي گرددو کد پيگيري ثبت نام دريافت مي نمايند تا در صورت تاييد مدير سامانه ،کد کاربري و کلمه عبور جهت پست الکترونيک معرفي شده ،ارسال گردد.ضمنا با استفاده از کد پيگيري در بخش "پيگيري وضعيت ثبت نام" مي توان آخرين وضعيت را مشاهده نمود.

ويرايش اطلاعات ثبت نام : در اين بخش امکان ويرايش اطلاعات مرحله ثبت نام براي شرکت کنندگان فراهم مي باشد. اين امکان تا قبل از دريافت کد کاربري و رمز عبور که توسط مدير سامانه جهت پست الکترونيک هر شرکت کننده ارسال مي گردد قابل استفاده بوده و پس از آن از طريق گزينه "ورود به سيستم" امکان پذير مي باشد.

پيگيري وضعيت ثبت نام : در اين بخش شرکت کنندگان مي توانند از آخرين وضعيت ثبت نام خود و يا پيام هاي ارسال شده از سوي مدير سامانه در خصوص اطلاعات ثبت نام آگاه شوند.

ليست مناقصات جاري : در اين بخش امکان مشاهده مناقصات در حال برگزاري و دريافت اسناد و آگهي مناقصه و نيز امکان اعلام آمادگي شرکت در مناقصه مورد نظر فراهم مي باشد .